День толерантності у школі

2016-11-16

/Files/images/WP_20161121_14_42_14_Pro.jpg

16 листопада – міжнародний день толерантності. У сучасних умовах питання поваги до представників інших культур, народів та релігій набуває нових вимірів. ХХІ століття чітко демонструє, що практики расизму, геноцидів та нетерпимого ставлення до «інших», на жаль, не стали лише частиною історії. Для України це чітко ілюструє штучний поділ території на Схід та Захід, воєнні дії на Донеччині та Луганщині. Тому дуже важливо змалечку засвоювати практику мирного і толерантного способів вирішення конфліктів.

Разом з учнями ми організувати тренінг «Враховуй різницю», під час якого намагались зрозуміти, яким чином різноманіття людей може стати ресурсом для саморозвитку та вдосконалення суспільних інституцій. Інтерактивні вправи допомогли учням розвивати навики спілкування, співпраці та роботи в команді.

Особливо дітям сподобалось «шукати скарби» - особливо цінні риси одне одного. На етапі саморефлексії учні відмітили, що по іншому почали сприймати різні думки своїх друзів.