Історія закладу освіти

У 1993 році 5 вересня в найбільш віддаленому мікрорайоні Тернополя було відкрито Пронятинську неповну середню школу. На цей час у ній навчалося 84 учні, працювало 13 вчителів.

Відповідно до розпорядження виконавчого комітету Тернопільської міської ради народних депутатів від 12 квітня 1995 року за №122 Пронятинська неповна середня школа перереєстрована в середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 30 м.Тернополя.

Педагогічний колектив школи, шукаючи свої шляхи виховання особистості, прийшов до сформування школи-родини “Дивоцвіт” у 1998 р.

В основі усієї навчально-виховної роботи лежить тісна співпраця з батьками. Відомо, що для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім'ї. Високі вимоги суспільства до освітнього рівня молодого покоління, підготовки його до життя і праці можуть бути задоволені тільки за умови зростаючої ролі батьків у цій справі.

Співдружність школи з сім’єю, опора на родинні традиції набуває сьогодні нового педагогічного змісту та особливої актуальності.В основу системи виховної роботи нашої школи покладено ідеї родинного виховання. Трикутник «школа – учні – батьки» є опорною схемою у вирішенні більшості питань, пов’язаних з проблемами навчально-виховного процесу. Кожна його ланка є рівноправним учасником усіх шкільних справ, ідей і задумок.

З 01 жовтня 2009 року при школі створена інтернатна група для учнів-спортсменів (футболісти та легкоатлети). Суттєво розбудовується спортивний майданчик та поповнюється матеріально-технічна база.

З 2009 по 2014 навчальний рік школа працювала за спортивним профілем (напрямок футбол, волейбол, легка атлетика).

У 2016 - 2017 н р при школі відкрито садову групу

Кiлькiсть переглядiв: 226

Коментарi